KONTAKTY

SOSaD je spolkem (dříve občanským sdružením) – odborovou organizací, která se řídí novým občanským zákoníkem.

Sdružuje sedm základních organizací, které mají postavení pobočných spolků a SOSaD má právní postavení spolku hlavního.

Všechny tyto spolky jsou zapsané ve veřejném rejstříku – rejstříku spolků, který je vedený Městským soudem v Praze pod č.j. L18953.

IČ: 22737723
DIČ: CZ22737723

Adresa:

Svaz Odborářů Služeb a Dopravy
Křižíkova 552/2
186 00  Praha 8 – Karlín
Bankovní spojení: Komerční banka 43-2207550287/0100

Martina Wellnerová, sekretariát SOSaD
Telefon: 972 241 366, 730 160 849
E-mail: sek@sosad.cz

Jan Kadečka, předseda SOSaD a předseda FV při ČD, a.s.
Telefon: 972 424 486 (Ústí n. L.), 972 241 363 (Praha), 604 855 053
E-mail: Jan.Kadecka@sosad.cz

JUDr. Jiří Rokos, právník SOSaD, člen GR
Telefon: 972 241 362, 602 442 694
E-mail: jiri.rokos@sosad.cz  rokos@mail.ex01.itpd.cz

Lubomír Michalec Jr2Bc. Lubomír Michalec, 1. místopředseda SOSaD, předseda FV při SŽDC, inspektor BOZP
Telefon: 730 572 000, 972 241 364, E-mail: Lubomir.Michalec2@sosad.cz

mikes_new_miniMilan Mikeš, 2. místopředseda SOSaD, předseda FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 774 873 900, 972 241 364
E-mail: Mikes.Milan@email.cz

Milan Kliment, člen GR a FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 972 444 325, 606 744 443
E-mail: ZOSOSaD@seznam.cz   mkliment@email.cz

Jiří Skopový, člen GR a místopředseda FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 972 443 745, 604 444 248
E-mail: jiri.skopovy@centrum.cz   skopovy@epos.cd.cz

Jan Kazík, člen GR a FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 972 763 245, 603 804 056
E-mail: kazik.honza@gmail.com

Jindřich Berounský, člen GR a místopředseda FV při ČD, a.s.
Telefon: 724 255 200, 724 134 370
E-mail: berounsky@kcod.cd.cz   jindrich.berounsky@seznam.cz

Radek Knespl, člen FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 728 409 335
E-mail: radekknespl@atlas.cz

Josef Matys, člen GR a člen FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 737 275 322
E-mail: pepekmatys@seznam.cz

Josef Weis, člen FV při ČD, a.s.
Telefon: 724 496 752
E-mail: Josef.Weis@seznam.cz

Václav Duchoslav, člen FV při ČD, a.s.
Telefon: 724 219 772
E-mail: Duchoslav@epos.cd.cz

Hana Smrčková, člen FV při ČD, a.s.
Telefon: 737 770 502
E-mail: SmrckovaHana@atlas.cz

Milan Tomko, předseda RK SOSaD
Telefon: 972 421 152, 733 787 669
E-mail: Milan.Tomko@seznam.cz

Roman Matějka, člen FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 720 666 457
E-mail: Roman.Agent@email.cz

Ivana Růžičková, člen FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 777 624 081
E-mail: Ruzickova.Ivana@email.cz

Eva Lhotská, člen FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 606 796 907
E-mail: LhotskaEva@seznam.cz

René Jagob, člen FV při ČD, a.s.
Telefon: 724 496 609
E-mail: r.jagob@seznam.cz

PrázdnýBartáková Jana, člen GR a místopředsedkyně FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 736 682 692
E-mail: bartakova8@atlas.cz

PrázdnýSvoboda Jiří, Ing., člen FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 604 750 035
E-mail: lg-svoboda@seznam.cz

PrázdnýPálka Jiří, Ing., člen GR a FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 602 592 985
E-mail: Paj@seznam.cz

PrázdnýCenkner Jaromír, člen FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 605 485 283
E-mail: cenknerjar@atlas.cz

Hadrava_JosefHadrava Josef, člen FV při ČD Cargo, a.s.
Telefon: 972 433 145, 774 099 244
E-mail: Hadrava.Pepa@seznam.cz

Michalec Zdeněk, člen FV při SŽDC, s.o.
Telefon: 606 213 632
E-mail: cico.michalec@seznam.cz